Alsa Ajans

Hakkımızda;

      Şirketimiz kurduğumuz yıldan bugüne yüzlerce okul, marka , kurumsal, küçük çaplı ürün görselleri ve kişisel  tasarımlarla yolumuza devam ettik. Anlayışımız fikir üretmek, çözümlemek, tasarım ve üretmektir. Hedefimiz hizmet verdiğimiz markalarla beraber yol almak, ortak başarının bir parçası olmaktır.
 
          Her geçen gün genişleyen hizmet yelpazemiz ile başlıca grafik tasarım hizmetleri, matbaa hizmetleri, web tasarım, sosyal medya yönetimi, fotoğraf çekimi gibi dallarda faaliyet göstermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve devamlılığının sağlanması en önemli amacımızdır. Bu nedenle şirket olarak  hedefimiz satış odaklı değil ihtiyaca dayalı projeler üretmektir.
 
           İşyerinizin büyüklüğü ne olursa olsun hem kurumsal hem de promosyonel baskı ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılayabilirsiniz. Bu sebeple çözüm ve üretim yelpazemiz sınırsızdır.  Kendimize güveniyor ve sağlam adımlarla  başarımızında verdiği gücevle yolumuza devam etmekteyiz.
 

Kalite Politikamız;

          Sürekli kendini geliştirmeyi ve yenilemeyi gündeminde tutan ALSA TASARIM REKLAM AJANSI, tüm faaliyetlerinde şirket politikaları doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinmiştir. Kalite, koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Canlı Tasarım, kalitenin sürekliliği için, çalışanların rahat, temiz ve güvenli bir ortamda bilgi, görgü, yetenek ve yaratıcılıklarının geliştirilmesini teşvik etmektedir.
 

Misyonumuz;

          Reklam dünyasına yeni bir soluk ve bakış açısı getirmek. Bu işi yaparken etik davranarak kalitemizi güven ile perçinlemektir. Gelişmiş tasarım yeteneklerimiz ile müşterilerimizin reklam ve bilişim sektörlerindeki tüm ihtiyaçlarnı en etkin ve hızlı çözümler üreterek ve en iyilerin arasına taşıyarak markalaştırmaktır. Türklerin ve Türkçenin olduğu her yerde var olmaktır.  Alsa Tasarım Reklam Ajansı %100 Türk sermayeli kuruluştur. Türkiye’ye layık örnek bir firma olma bilincindeyiz. Ekibimiz 24 saat hizmetinizdedir. İşlerinizi en hızlı, kaliteli ve zamanında teslim etmenin gururunu yaşamaktadır.
 

Vizyonumuz;

           Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri, yaratıcı tasarımları ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışmak, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcılık sağlamaktır. Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, kalite verimliliğini sürekli kılmak, sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.
© Copyright 2017 Yazılım ve Tasarım NoyaWeb